Inne

01. WYGINANIE RUR

Nie zawsze potrzebna jest ilość, ale zawsze potrzebna jest jakość i pomoc nawet małemu klientowi. Dlatego świadczymy usługi gięcia rur dla małych, średnich i dużych zamówień. Każdy klient jest dla nas ważny.
Wykonujemy realizacje każdego projektu wyginania rur:

»

Stalowych,

»

Nierdzewnych,

»

Aluminiowych,

»

Miedzianych i mosiężnych,

»

W przedziale od 6 do 88,9 i ścianki od 2mm do 10mm.

Zapraszamy do współpracy na stałe zlecenia. Zapraszamy również pojedynczego klienta, który tworzy własny, mniejszy projekt.02. CIĘCIE STALI

Przedstawiamy Państwu zakres ciętych materiałów przecinarką taśmową:

»

Rury,

»

Pręty,

»

Profile,

»

Elementy Konstrukcji

Korzyści cięcia materiałow na przecinarce taśmowej:

»

Cięcie na zimno bez wpływów termicznych na materiał

»

Minimalizacja naddatków na obróbkę mechaniczną

»

Możliwośc realizacji pojedynczych zleceń

»

Precyzyjne cięcie pod żądany wymiar

»

Atrakcyjna cena

Zakres cięcia:

Kąt 0 stopni, 230x450mm dla elementów okrągłych, kwadratowych oraz płaskich03. SPAWANIE

Oferujemy spawanie konstrukcji stalowych i innych detali, rury, zbiorniki itp. wykorzystując do tego zarówno stal czarną, konstrukcyjną, jak i nierdzewną.

Wysoką jakość usług spawania zapewnia nam korzystanie z metod:

Wykonujemy spawanie:

»

Stali kwasoodpornej

»

Stali konstrukcyjnej04. PREFABRYKACJA

Kolejną usługą, którą Państwu proponujemy jest prefabrykacja rurociągów ze stali nierdzewnych i rur stopowych. Nowoczesny sprzęt, który posiadamy pozwala nam na realizowanie dowolnych projektów, wyginanie rur zgodnie z wszelkimi wytycznymi projektantów. Produkowane przez nas komponenty poddawane są zabezpieczeniom antykorozyjnym. Wykorzystujemy w tym celu cynkowanie ogniowe i malowanie epoksydowe. Poszczególne procesy wykonujemy zgodnie z obowiązującymi standardami i zasadami bezpieczeństwa. Oprócz prefabrykacji wykonujemy również spawanie i montaż rurociągów. Dbamy o terminowość, pełen profesjonalizm oraz najwyższy poziom usług.

Firma HYDRO-MONTAŻ oferuje prefabrykacje rurociągów z dokumentacji izometrycznej w zakresie od 300 mm. Oferujemy kompleksowo usługę od kompletacji materiałów poprzez prefabrykację, dokumentację, pakowanie i transport.