O firmie

Firma HYDRO-MONTAŻ powstała z myślą o modernizacji, wymianie i wykonywaniu instalacji przemysłowych. Specjalizujemy się w instalacjach hydrauliki siłowej, pneumatyki i centralnego smarowania.

Podstawowym celem naszej firmy jest spełnienie oczekiwań klientów, oraz zdobywanie ich zaufania, dlatego duży nacisk kładziemy na utrzymanie najwyższej jakości naszych usług jak również zapewnienie atrakcyjnej oferty cenowej oraz dogodnych warunków współpracy.

Poprzez ciężką pracę i wymagania jakie stawia przemysł hutniczy, koksowniczy, budowlany, odlewniczy, produkcyjny, zyskujemy prestiż i zaufanie naszych klientów.

Rozszerzyliśmy swoje usługi o wykonawstwo instalacji energetycznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu, zapewniamy fachową obsługę i najwyższej jakości usługi.

Mamy nadzieję, że obsługa klienta w naszym przedsiębiorstwie, oraz poziom świadczonych przez nas usług znajdzie uznanie również w Państwa oczach. Sukces naszej firmy to potencjał ludzki i sprzęt którym pracujemy… Wykonujemy kompletne układy instalcji przemysłowych.